Školení VanCo
Školení, konzultace a legislativa

Přijďte se k nám poradit jak na to

V našem oboru se bavíme prací téměř čtvrt století. Dokážeme pomoci s návrhem sítí, výběrem vhodných zařízení, zkušenostmi z provozu i poradit čeho se vyvarovat.

O své vědomosti z praxe se dělíme na odborných školeních. Pomůžeme s platnou legislativou, nebo Vás zastoupíme při jednáních s úřady.

S čím Vám pomůžeme?

01

Školení

Nechcete pouze radu, ale naopak si v některé z oblastí rozšířit své znalosti? Přijďte na některé za našich certifikačních školení. Ta se zaměřují nejen na praktické znalosti sítí, konfigurací a návrhy topologií, ale i platnou legislativu. Nenalezli jste v pravidelných školení co by Vás zajímalo? Kontaktujte nás, rádi Vám vytvoříme školení na míru.

02

Konzultace

Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, který se týká telekomunikačních sítí, výběru vhodného hardware, topologie a dimenzování tras, řešení problémů atd. Poradíme Vám, jak se vyvarovat problémům, které již potrápili někoho před Vámi a my jsme je úspěšně vyřešili.

03

Legislativa

Provozování datových sítí je úzce spojené s legislativou a regulací. Řešení dotazů na platnou legislativu je pro nás denním chlebem, ať se jedná o regulaci v bezdrátových sítích, nebo podmínky pro výstavbu optických sítí, pomůžeme Vám najít odpověď na Vaše dotazy, případně Vás zastoupíme při jednání s úřadem.

Co ještě umíme

Obchod a distribuce

Nabité portfolio všech světových výrobců

Projekce, výstavba a servis

Stavba na klíč a 24hodinový servis s dohledem.

Dlouhodobě na nás spoléhají

Logo Alza
Logo Cesky Rozhlas
Logo CEZ
Logo EON
Logo GiTy
Logo Miele
Logo Nordic
Securitas
Logo Vodafone
Logo WIA

Hardware pro váš TELCO projekt

Pomůžu Vám s výběrem i technickým řešením pro váš projekt.

Ing. Jan Stejskal
Ing. Jan Stejskal
Senior product manager
Máte zájem o telekomunikační řešení?