Technik
Projekce, výstavba a servis

Stavíme telekomunikační sítě. Efektivní, profesionální a nepřetržitý servis 24/7

Máme více než 20 let zkušeností a desítky tisíc realizací všech typů sítí, bezdrátových, optických i metalických. Na naše dohledové centrum a nepřetržitý servis se spoléhají tisíce zákazníků v České a Slovenské republice.

Vytvoříme vaši síť, jako bychom ji budovali pro sebe, a poté se o ni budeme starat.

Co nabízíme

01

Projekce

Základem funkčního řešení je správně navržená datová infrastruktura. Nabízíme návrh všech typů telekomunikačních sítí - bezdrátových, optických i metalických. Projektování ocelových konstrukcí a energetických systémů. Máme dlouholeté zkušenosti i moderní přístrojové a softwarové vybavení.

02

Výstavba

Zajišťujeme výstavbu mikrovlnných spojů a bezdrátových sítí, jakož i optické a metalické infrastruktury po celé zemi. Ručíme za kvalitu a realizace provádíme výhradně kvalifikovanými kmenovými zaměstnanci. Technické vybavení a dlouholeté know-how nám umožňují pracovat prakticky s jakýmkoli bezdrátovým systémem a na optických sítích všech standardů.

03

Servis

Poskytujeme služby telekomunikační sítě. Dvě strategicky umístěná centra v Praze a Olomouci zajišťují nepřetržitý servis po celé České republice a na většině území Slovenska. Vlastní NOC fungující v nepřetržitém provozu a přesná koordinace jednotlivých složek nám umožňuje splnit i ta nejpřísnější časová kritéria.

Co ještě umíme

Obchod a distribuce

Nabité portfolio všech světových výrobců

Školení, konzultace a legislativa

Projekce sítí, znalost legislativy a jednání s úřady

Dlouhodobě na nás spoléhají

Logo Alza
Logo Cesky Rozhlas
Logo CEZ
Logo EON
Logo GiTy
Logo Miele
Logo Nordic
Securitas
Logo Vodafone
Logo WIA