VanCo.cz je specialista na sítě, antény, mikrovlny, optiku 

Úvodní stránka > Servis

Servis

Servisní práce s garantovanými termíny představují v telekomunikacích jeden z klíčových parametrů, a to jak při prodeji zařízení, tak i služeb. VanCo.cz, díky více než desetileté praxi v oboru, disponuje týmem kvalifikovaných odborníků na jednotlivé telekomunikační platformy a technologie.

Díky úzkým vazbám na jednotlivé výrobce jsou technici VanCo.cz shopni v krátké době analyzovat a vyřešit i komplikované problémy, jejichž analýza a odhalení není v možnostech běžného nebo pokročilého uživatele zařízení. VanCo.cz nabízí zákazníkům uzavření smluv o servisním zajištění

telekomunikačních zařízení s garantovanými časy reakce nebo i jednorázovou pomoc při analáze a řešení problémů. K dispozico je non-stop telefonní linka pro hlášení problémů a pohotovostní technici, kteří jsou připraeni ihned řešit požadavky zákazníků.

 

Reference

UPC Česká republika, a.s.

UPC Česká republika, a.s.

UPC Česká republika, a.s. je největším českým poskytovatelem televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Od 1.2.2010 je VanCo.cz servisní organizací a výhradním dodavatelem BWA spojů. Kontrakt zahrnující dodávky a instalace technologií ve volných i koordinovaných pásmech je servisně zajištěn SLA smlouvou s garantovanými rekačními časy a veškeré dodané spoje jsou monitorovány dohledovým centrem NOC.

GTS Novera s. r. o.

GTS Novera s. r. o.

Společnost GTS Novera provozuje největší přístupovou síť FWA 26 GHz v České Republice. VanCo.cz zajišťuje její výstavbu i servis již od prvopočátku – udělení licence společnosti Nextra Wireless s.r.o. Tisíce instalovaných klientských terminálů a desítky základnových stanic vyžadují profesionální servis s kvalitním know-how a technickým vybavením.

UPC Česká republika, a.s.

RACOM s. r. o.

RACOM s.r.o. se od založení v roce 1992 zaměřuje na rádiové datové sítě a v nyní je významným světovým výrobcem na trhu rádiových modemů. Od roku 2009, kdy RACOM rozšířil porfolio vyráběných zařízení o PTP technologii v pásmu 10GHz, je VanCo.cz autorizovaným distributorem a servisním partnerem zajišťující komplexní dodávky a instalace technologie RACOM a následně plný garantovaný záruční i pozáruční servis.

Exalt spol. s r.o.

EXALT Communications

Společnost VanCo.cz je výhradním distributorem a zároveň servisním partnerem společnosti Exalt Communications. Spolupráce zahrnuje komplexní systémovou integraci, distribuci a plný záruční i pozáruční servis radioreléových spojů. Produkty společnosti Exalt Communications jsou distribuovány prostřednictvím internetového obchodu www.wifi-shop.cz.

Zaregistrování spoje pod SLA smlouvu

Umístění strany 1
Umístění strany 2

Kontakt

Hotline Vanco 24/7+ 420 225 372 072

Radek Malíř Po-Pá 9–18:00+ 420 604 204 274malir@vanco.cz