VanCo
X

Napište nám

telefon: +420 246 035 451
fax: +420 246 035 450
email: obchod@vanco.cz
IČO:25762702
DIČ:CZ25762702
centrála:VanCo.cz s.r.o.
U Čokoládoven 9
143 00 Praha 12
pobočka:Pavlovická 43
779 00 Olomouc
X

Nový požadavek - Anonymní vstup

Zde můžete vložit žádosti o pomoc nebo požadavky na vylepšení našich produktů.

Mám přihlašovací údaje do VanCo HelpDesk

Obchod

Distribuce

Od roku 2003 se společnost VanCo.cz zaměřuje na distribuci telekomunikačních zařízení, mikrovlnných spojů a produktů pro výstavbu optických sítí.

VanCo.cz provozuje internetový obchod wifi-shop.cz, který je jedním z největších takto úzce specializovaných obchodních portálů v České republice.

Díky spolupráci s více dodavateli je VanCo.cz schopno vyhovět jakémukoli požadavku a vybírat nejvhodnější variantu pro danou aplikaci a síť.

Mikrovlnné spoje
Optické sítě
Napájecí systémy

Služby

Služby které VanCo.cz poskytuje svým zákazníkům přímo navazují na komplexnost všech činností, které VanCo vyvíjí na telekomunikačním trhu.

Mezi hlavní tyto činnosti patří pronájem servisně zajištěných mikrovlnných spojů a datových okruhů, pronájem přístrojů pro budování optických sítí, jako jsou optické svářečky, zafukovačky optických vláken OTDR a další měřicí přístroje. Dále vybudování a pronájem zařízení pro dočasné pokrytí prostor např. na konferenčních akcích, telekonference a další...

Pronájmy zařízení
Datové okruhy

Reference

Vodafone
Vodafone CZ

Vodafone Czech Republic je součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group.

ČD - Telematika
ČD - Telematika a.s.

je silná a stabilní společnost poskytující ICT řešení a služby.

ISP
ISP v České republice

Česká republika je specifická a světově unikátní vyským podílem alternativních posktovatelů internetového připojení.

Zobrazit více referencí
Obchod

Výstavba

Bezdrátové sítě

Společnost VanCo.cz se již od počátku svého působení, od roku 1999, zaměřuje na výstavbu bezdrátových telekomunikačních sítí.

Jako systémový integrátor s více jak 10.000 instalacemi má obrovské zkušenosti s výstavbou sítí, výstavbou telekomunikačních bodů a stožárů, návrhem a výstavbou přístupových datových sítí a projekční a konzultační činností.

Mikrovlnné spoje
Wi-Fi sítě

Optické sítě

Vzhledem k rostoucím požadavkům na přenosové kapacity a provozní spolehlivost síťového provozu je při návrhu typu přenosového média stále častěji volena optická infrastruktura.

Služby VanCo.cz zahrnují komplexní dodávky optické infrastruktury, konzultační a projekční služby, instalace celých sítí, integrace optických technologií do stávajíci topologie a následného servisního zajištění... Zobrazit více

FTTx

Metalické sítě

Přestože je v dnešní době páteřní infrastruktura budována z převážné většiny za pomoci optických vláken, jsou metalické sítě nadále důležitou součástí přístupové části sítě v podnikovém i domácím prostředí.

Jsou to právě metalické sítě, které zabezpečují rozvod konektivity a vytvoření lokální intranetové struktury... Zobrazit více

Strukturovná kabeláž

Reference

Univerzita Karlova
Univerzita Karlova v Praze, UVT

Ústav výpočetní techniky je provozovatelem informačního systému a webových aplikací Univerzity Karlovy v Praze...

Alza.cz
Alza.cz

Společnost Alza.cz je stabilní, silný partner na trhu s výpočetní technikou a zárověň největší maloobchodní prodejce výpočetní techniky v České republice...

Nej.cz
Nej.cz

Společnost Nej.cz je poskytovatelem internetového připojení, digitální televize a hlasových služeb v regionu Severních Čech...

Zobrazit více referencí

Servis

Hotline 24/7: +420 225 372 072

Bezdrátové sítě

Servisní práce s garantovanými termíny představují v telekomunikacích jeden z klíčových parametrů, a to jak při prodeji zařízení, tak i služeb.

VanCo.cz, díky více než patnáctileté praxi v oboru, disponuje týmem kvalifikovaných odborníků na jednotlivé telekomunikační platformy a technologie. Společnost VanCo je plně kvalifikovaná pro servis všech běžně provozovaných radioreléových systémů na českém trhu.

Zobrazit více

Optické sítě

Moderní optické sítě patří mezi provozně nespolehlivější topologické varianty datových sítí.

Přesto kvalita poskytovaných služeb úzce souvisí s rychlostí a kvalitou servisního zabezpečen. Především v případě havarijních stavů bývá odstranění závady časově náročnější a kromě zkušenosti servisního technika vyžaduje pokročilé technologicé vybavení.

Zobrazit více

Satelitní komunikace

I v současné době jsou místa, kde není možné připojit se do pevné ani pozemní bezdrátové datové infrastruktury.

I v těchto lokalitách je však často připojení do sítě základním kamenem pro možnost podnikání a poskytování služeb. Typickým příkladem jsou čerpací stanice, které pro své informační systémy využívají satelitní komunikaci jako primární přistup do sítě.

Zobrazit více

NOC 24/7

Plnění přísných garancí servisního zajištění, které VanCo nepřetržutě poskytuje svým zákazníkům by nebylo možné bez kvalitního monitoringu poskytovaných služeb.

Již od roku 2004 na veškerou servisní činnost dohlíží technické oddělení VanCo.cz spolu s NOC dohledovým centrem, které je v provozu 24/7/365. Průběh servisní činnosti je koordinován kvalifikovaným dispečerem NOC...

Zobrazit více

Reference

Gity
GiTy,a.s.

byla založena již v roce 1990, čímž se řadí mezi nejstabilnější společnosti zabývající se systémovou integrací na českém trhu.

T Mobile
T-Mobile Czech Republic a.s.

Společnost T-Mobile provozuje největší přístupovou síť FWA 26GHz v České republice. VanCo.cz zajišťuje její výstavbu i servis již od prvopočátku...

WIA
WIA spol. s r. o.

Pro spol. WIA zajišťuje VanCo.net komplexní field servis zahrnující plánování, výstavbu a servis přístupové í páteřní sítě...
Zobrazit více referencí

Konzultace

Výstavba

Školení

Na všechny dodávané technologie provádí společnost VanCo.cz odborné školení.

Základní zaškolení je standardní součástí nákupu libovolné technologie nebo objednání jakékoli služby. Celodenní nebo vícedenní certifikované školení je prováděno na základě harmonogramu vždy ke konkrétní technologii...

Více o školení

Legislativa

Stejně jako jiná odvětví podnikání, i telekomunikace jsou řízeny regulacemi, pravidly a právními normami.

Zkušenosti s legislativou spojenou s výstavbou datových sítí sbírá VanCo od roku 1999. Díky mnoha realizacím kompletních sítí je schopna předávat tyto zkušenosti dále svým zákazníkům...

Více o legislativě

O nás

Historie

Společnost VanCo.cz, s.r.o. vznikla v roce 1999 jako integrátor, servisní organizace a konzultační partner pro datové komunikace se silným zaměřením na mikrovlnné technologie.

V počátcích tvořili klientelu velcí TELCO operátoři. Poté se situace na českém telekomunikačním trhu začala měnit a lokální ISP začali získávat nezanedbatelný tržní podíl. VanCo.cz se snažilo svými službami jejich růstu napomoci a právě v této sféře získalo nezanedbatelné reference. S příchodem výstavby sítí FTTx VanCo.cz rozšířilo své portfolio o služby v oblasti vláknové optiky. Společnost nabízí vždy aktuální produkty a služby s ohledem na situaci na velmi flexibilním telekomunikačním trhu.

Zobrazit více

Kontakty

centrála:
VanCo.cz s.r.o.
U Čokoládoven 9
143 00 Praha 12
pobočka:
Pavlovická 43
779 00 Olomouc
obchodní kontakt
Slovensko:
Ing. Jaroslav Konopa
+421 940 237 939
konopa@vanco.cz
telefon:
+420 246 035 451
fax:
+420 246 035 450
e-mail:
obchod@vanco.cz
Elektromobilita
Více kontaktů

Profil společnosti

VanCo.cz disponuje prověřenými kapacitami pro zajištění činností spojených s návrhem, dodávkami, výstavbou a servisem telekomunikačních zařízení při dodržení přísných garancí.

Stabilní základnu tvoří zejména tým školených techniků s praxí v oboru telekomunikačních technologií obecně a s velmi cennými zkušenostmi z outsourcingových prací pro ISP/TELCO klientelu. Pro bezchybnou realizaci relevantních zakázek je nezbytné i kvalitní logistické zázemí. Skladové kapacity jsou nepřetržitě dostupné v Praze a Olomouci.

Zobrazit více
Dokumenty
O nás

Napište nám

telefon: +420 246 035 451
fax: +420 246 035 450
email: obchod@vanco.cz
IČO:25762702
DIČ:CZ25762702
centrála:VanCo.cz s.r.o.
U Čokoládoven 9
143 00 Praha 12
pobočka:Pavlovická 43
779 00 Olomouc